Kavárny

Vypnout, uvolnit se, užívat si – u šálku kávy.
Tento rituál se odehrává dvěstě milionkrát denně. Každý pátý šálek kávy se přitom pije mimo domov.
Žádný div – vždyť milovník kávy se nejraději vrací tam, kde mu oblíbený nápoj nejvíce chutná.


Nabídněte také Vy svým hostům kávu nejvyšší kvality. Naše nabídka je šitá Vám, lidem činným v oblasti gastronomie, na míru.


Můžete si vybrat – od oblíbené překapávané kávy firmy Dallmayr až po současné speciality jako je Espresso, Café Creme nebo Latte Macchiato. Vždy nejvyšší kvality, která uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Náš sortiment doplňují nejjemnější čaje firmy Dallmayr a také čokoláda.


Dallmayr si nevybudoval své pevné místo pouze mezi čtyřmi stěnami vlastního domu, neprosadil se pouze jako největší a nejznámější firma na německém trhu kávou, významné místo zaujímá také v celém oboru gastronomie: naše vybrané kávové speciality jsou ceněny v klasických kavárnách stejně jako v tradičních hotelech, v nejvyhlášenějších restauracích i v oblíbených tradičních lokálech.


Od samého vzniku domu Dallmayr se cítíme být zavázáni požadavku největšího požitku: naši historii je možné vysledovat až do roku 1700. 16 titulů dvorního dodavatele – bavorského královského domu, německého císařského dvora a ostatních evropských panovnických a královských domů – to je důkaz tradice kvality jako nejvyšší zásady. A toto pravidlo je platné dodnes. Chceme lidi hýčkat – a také ukázat cestu nového životního stylu.

Latin Art Gallery

Latin Art Gallery, místo kde si můžete vychutnat kávu Dallmayr v prostředí Latinskoamerického umění. Místo, kde se setkávají kultury latinskoamerické…

Pekařství Markol

V současné době pekařství Markol najdete v Praze na třech místech a to v obchodním centru Nový Smíchov, obchodním centru…

Parkhotel Popovičky

Lahůdky - Koloniál Popovičky

ŠLÁGR – prvorepubliková kavárna

V této kavárně Vás čeká návrat do první třetiny dvacátého století, laskominy z kuchařek našich babiček a k tomu všemu…

Bambuča Kafe

Vítejte ve sladkém světě manželů Kirpálových ! Jejich nově otevřená kavárna a cukrárna je krásným důkazem jejich lásky nejen ke…

Republika Žižkov

Nová rodinná nekuřácká kavárna ve stylu první republiky.

Café Bogey Bar – tak trochu jiná kavárna…

V centru Liberce, architektonicky netradiční, s moderním designem a špičkovým vybavením. Taková je „tak trochu jiná kavárna“ Café Bogey Bar.

Spielberk café

Máte chuť na skvělou kávu? Chcete si k ní dát domácí moučník, lahodný zákusek nebo zmrzlinový pohár? Rádi byste si…

Barevná kavárna v Londýnské

Přijměte pozvání do nově otevřené nekuřácké kavárny v centru Prahy.