O nás

Značka Dallmayr se může pochlubit více než třísetletou tradicí. Historický dům lahůdek Dallmayr na mnichovské Dienerstrasse se stal známým v celém Německu. Své jméno získal v roce 1870 od obchodníka Aloise Dallmayra a od konce 19. století se řadí k předním delikatesním domům Evropy. Mezi jeho zákazníky patřil císařský dvůr a další evropské knížecí a královské dvory. V roce 1933 přistoupil do firmy K. W. Wille, který zde vybudoval specializované oddělení kávy.

To dnes představuje významný podíl na evropském trhu se špičkovou kávou. Úspěch společnosti Dallmayr spočívá ve vysoké náročnosti na kvalitu. Základem je výběr vynikajících druhů surové kávy z nejlepších pěstitelských zemí. Roku 1962 vzniká firma Dallmayr Automaten – Service a o necelých třicet let později jsou umístěny první kávové automaty ve střední a východní Evropě.

V roce 2001 vstoupil Dallmayr na český trh, kde v návaznosti na německou tradici dbá především na kvalitu veškerých svých služeb, a to jak v oblasti gastronomie, tak i v samoobslužném vendingu. Exkluzivní kávu Dallmayr dodává i do kanceláří. Vybrané kávové speciality jsou ceněny v klasických kavárnách stejně jako v tradičních hotelech, v nejvyhlášenějších restauracích i v oblíbených tradičních lokálech a v neposlední řadě i čerpacích stanicích.

Jsme členy

- Česko-německá obchodní a průmyslová komora

- porstřednictvím ČVA

- Český institut pro franchising, s.r.o.

- Česká asociace franchisingu - do roku 2009

- Americká obchodní komora pro Českou republiku

Franchisingoví partneři

- Kávové automaty špičkové kvality.

- Příjemné povzbuzení s dotykem krásy.

- Společnost zabývající se prodejem značkové kávy.

- Rodinná firma s láskou ke kávě.

Partneři

SINOP

Pro český a slovenský trh zajišťuje velkoobchodní dodávky komponentů pro chladírenství, nápojovou techniku a klimatizační techniku. Většina vyráběných produktů je určena na export.

Sinop

Artlite Studio spol. s r.o.

Artlite Studio bylo založeno roku 1990. Nabízí kompletní servis v projekci osvětlení, od návrhu umělého či denního osvětlení, měření až po projekty elektro, řízení a technické dozory. Zkušenosti v kombinaci s naší nezávislostí z nás dělají skvělého partnera při návrhu a realizaci osvětlení špičkové kvality.

Artlite

Artex

Společnost ARTEX informační systémy vznikla v roce 1997. Od té doby se věnuje naplňování vize „Umožnit malým a středním podnikům, a také neziskovým organizacím, aby se mohly plně věnovat podnikatelské činnosti, nikoliv řešení problémů s počítači.“

Artex

LeasePlan Česká republika, s.r.o.

LeasePlan spravuje 1,9 milionu vozů ve více než 30 zemích, a patří tak k předním světovým leasingovým společnostem. Spravujeme celý životní cyklus našich vozidel, od nákupu a údržby po prodej ojetých vozů.

LeasePlan

Statuss

Lifestylový magazín Statuss orientovaný na business elitu a intelektuální společnost. Magazín o těch, které si úspěch oblíbil, a pro ty, kteří se chtějí stát úspěšnými.

Statuss

DéLonghi

Značka DéLonhgi je světovým vyslancem italské schopnosti spojovat technologii, styl, kvalitu a inovaci.

DéLonghi

Hospodářská komora České republiky

Hospodářská komora České republiky je nejvýznamnějším reprezentantem podnikatelské sféry. Sdružuje více než 16 000 členů organizovaných v 60 komorách v regionech a ve 129 oborových asociacích.

Hospodářská komora

Flower Company

Široké spektrum profesionálních služeb a kvalitních produktů v oblasti dekorací, rostlin, květináčů a řezaných květin.

Flower Company

Mlékárna Hlinsko

Produkty tradiční značky Tatra dodávané na Váš stůl již od roku 1958.

Mlékárna Hlinsko

Unipar

Firma Unipar patří mezi přední výrobce interiérových a aromatických svíček na světě. Osloví Vás nejen svou kvalitou, ale i designem.

Unipar

OMI

Mezinárodní společnost, která poskytuje vzdělávání a profesionální služby v oblasti řízení konfliktu, vyjednávání a mediace.

CMI

Latin Art Gallery

Z Latinské Ameriky pochází nejedna špičková káva, našli jsme zde ovšem i jiné bohatství. Mladé umělce, kteří malují nádherná a inspirativní díla, proto jim patří naše podpora.

Latin Art Gallery

Markéta Fassati

Světoznámá operní pěvkyně, dcera sbormistra a dirigenta Lubomíra Mátla, nejčastěji účinkující v Německu, skvostný hlas je však slyšet i v Národním divadle či ve Státní opeře Praha.

Markéta Fassati, Soprano

Ateliér Cín

Originální obrazy a grafické tisky.

Ateliér Cín

MOTORLAND Bělá

Unikátní areál pro Váš volný čas MOTORLAND Bělá – 17 km od Mladé Boleslavi.

MOTORLAND Bělá

Petrol

Pořadatel soutěže PETROLaward.

Petrol

Modré dveře

Občanské sdružení Modré dveře nabízí odbornou péči lidem, kteří se náhle ocitli v náročné životní situaci, která momentálně přesahuje jejich adaptační kapacity, či se dlouhodobě potýkají s problémy, které se dotýkají jejich duševního zdraví.

Modré dveře

Sivek Hotels

Společně s Dallmayr podporuje Latin Art Gallery. Rodinná hotelová a gastronomická společnost s mnohaletou tradicí v oboru cestovního ruchu a týmem profesionálů, jejichž každodenní činností je zabezpečit vysoce kvalitní služby svým klientům a partnerům.

Sivek Hotels

Pepsico CZ

Je součástí nadnárodní společnosti PepsiCo a vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje mezinárodních značek – Pepsi, Mirinda, 7Up, Schweppes, Dr. Pepper, Lipton Ice Tea, Toma, Toma Natura, Gatorade a Tropicana

Pepsico CZ

VIPosobnosti.eu

Internetový magazín, ve kterém naleznete zajímavé názory, životní postoje a zkušenosti osobností z oblasti kultury, podnikání, showbyznysu, veřejného života, etikety a společenských věd.

Společenský i-magazín VIPosobnosti.eu

Revue Prostor

Je prestižní společensko-kulturní čtvrtletník zaměřený na aktuální témata z oblasti kultury, společenského a politického života. Původně samizdatový časopis vznikl v červnu 1982.

Revue PROSTOR

Velebný & Fam

Profesionální firma v oblasti vyšívání a restaurování historických textilií. Vyšívání slavnostních praporů je rodinnou tradicí již 300 let a firma Velebný & Fam patří v tomto odvětví mezi světovou špičku.

Velebný & Fam s. r. o.

Thonet

Světoznámá firma Thonet. V roce 1861 byl v Bystřici pod Hostýnem zahájen provoz továrny na ohýbaný nábytek, dnes nejstarší svého druhu na světě.

TON

1883

1883

Alois Dallmayr - Dallmayr Coffee

Alois Dallmayr - Dallmayr Coffee

Alois Dallmayr - Dallmayr Kaffee

http://www.dallmayr.de/

MD logistika a. s.

Jsme tradiční českou firmou se zkušeným týmem zaměstnanců, vlastními sklady, moderním vozovým parkem, manipulační technikou a potřebnou podporou informačních technologií.

MD logistika

Cardopen

Cardopen

Naše nové sídlo nám pomáhali stavět

Star Lux

Protisluneční systémy a dekorace

Star Lux

Aqua Sanatura

Voda jak ji neznáte

Aqua Sanatura

Samas

Kancelářský nábytek

Samas

Mul-T-Lock

Zabezpečení budov, firem a institucí

Mul-T-Lock

Kerama

Interiérové centrum

Kerama

Kámen Dekor

Víc než jen kámen

Kámen Dekor

Sýkora Kuchyně

Kuchyně na míru

Sýkora kuchyně

Studio Mija

Architektonická a projektová kancelář

Studio Mija

K-Design

K-Design

Rozhovor s René Sionem - Jaký je příběh kávy Dallmayr

Dospělý Čech vypije v průměru až 400 šálků kávy ročně a dává si čím dál tím víc pozor na to, co vlastně v hrnečku má. René Sion před 20 lety představil kávu Dallmayr na českém trhu. Poslechněte si, jaké byly začátky, jak se měnily návyky pití kávy v Čechách a jak jsme na tom dnes. Další díl podcastu Bítubíčko s ředitelem Dallmayr, René Sionem.

Rozhovor s René Sionem v rámci projektu Den s Izraelem na radiu Classic Praha

O třísetleté historii značky Dallmayr

Vánoční klip: Marketa Fassati - Caro Gesù Bambino

Vánoční večírek a zážitkové školení kávy pro Citroen

Vyzkoušejte možnost objednat si zážitkové školení kávy, které může být jako v tomto případě pojednáno jako firemní večírek spojený s testováním vozů Citroen a soutěží o nejlepší cappuccino.

René Sion nejen o začátcích Dallmayr Kaffee v ČR - 300 let inspirace

Konference Inovace & Inspirace 2012. Nejpříjemnější a nejinspirativnější konference v tomto roce

Přemýšlíme o budoucnosti, ale možná si ani neumíme představit, co úžasného existuje již dnes.
Vykročte ze své ulity porozhlédnout se napříč obory.

Pořadatel akce Dark side, a.s.