O nás

Značka Dallmayr se může pochlubit více než třísetletou tradicí. Historický dům lahůdek Dallmayr na mnichovské Dienerstrasse se stal známým v celém Německu. Své jméno získal v roce 1870 od obchodníka Aloise Dallmayra a od konce 19. století se řadí k předním delikatesním domům Evropy. Mezi jeho zákazníky patřil císařský dvůr a další evropské knížecí a královské dvory. V roce 1933 přistoupil do firmy K. W. Wille, který zde vybudoval specializované oddělení kávy.

To dnes představuje významný podíl na evropském trhu s kvalitní kávou. Úspěch společnosti Dallmayr spočívá ve vysoké náročnosti na kvalitu. Základem je výběr vynikajících druhů surové kávy z nejlepších pěstitelských zemí. Roku 1962 vzniká firma Dallmayr Automaten – Service a o necelých třicet let později jsou umístěny první nápojové automaty ve střední a východní Evropě.

V roce 2001 vstoupil Dallmayr na český trh, kde v návaznosti na německou tradici dbá především na kvalitu veškerých svých služeb, a to jak v oblasti gastronomie, tak i v samoobslužném vendingu. Exkluzivně Dallmayr dodává i kávu do kanceláří. Vybrané kávové speciality jsou ceněny v klasických kavárnách stejně jako v tradičních hotelech, v nejvyhlášenějších restauracích i v oblíbených tradičních lokálech a v neposlední řadě i jako řešení na čerpacích stanicích.

Jsme členy

- Česko-německá obchodní a průmyslová komora

- porstřednictvím ČVA

- Český institut pro franchising, s.r.o.

- Česká asociace franchisingu - do roku 2009

- Americká obchodní komora pro Českou republiku

Franchisingoví partneři

- Kávové automaty špičkové kvality.

- Příjemné povzbuzení s dotykem krásy.

- Společnost zabývající se prodejem značkové kávy.

- Rodinná firma s láskou ke kávě.

Partneři

SINOP

Pro český a slovenský trh zajišťuje velkoobchodní dodávky komponentů pro chladírenství, nápojovou techniku a klimatizační techniku. Většina vyráběných produktů je určena na export.

Sinop

Artlite Studio spol. s r.o.

Artlite Studio bylo založeno roku 1990. Nabízí kompletní servis v projekci osvětlení, od návrhu umělého či denního osvětlení, měření až po projekty elektro, řízení a technické dozory. Zkušenosti v kombinaci s naší nezávislostí z nás dělají skvělého partnera při návrhu a realizaci osvětlení špičkové kvality.

Artlite

Artex

Společnost ARTEX informační systémy vznikla v roce 1997. Od té doby se věnuje naplňování vize „Umožnit malým a středním podnikům, a také neziskovým organizacím, aby se mohly plně věnovat podnikatelské činnosti, nikoliv řešení problémů s počítači.“

Artex

LeasePlan Česká republika, s.r.o.

LeasePlan spravuje 1,9 milionu vozů ve více než 30 zemích, a patří tak k předním světovým leasingovým společnostem. Spravujeme celý životní cyklus našich vozidel, od nákupu a údržby po prodej ojetých vozů.

LeasePlan

Statuss

Lifestylový magazín Statuss orientovaný na business elitu a intelektuální společnost. Magazín o těch, které si úspěch oblíbil, a pro ty, kteří se chtějí stát úspěšnými.

Statuss

DéLonghi

Značka DéLonhgi je světovým vyslancem italské schopnosti spojovat technologii, styl, kvalitu a inovaci.

DéLonghi

Hospodářská komora České republiky

Hospodářská komora České republiky je nejvýznamnějším reprezentantem podnikatelské sféry. Sdružuje více než 16 000 členů organizovaných v 60 komorách v regionech a ve 129 oborových asociacích.

Hospodářská komora

Flower Company

Široké spektrum profesionálních služeb a kvalitních produktů v oblasti dekorací, rostlin, květináčů a řezaných květin.

Flower Company

Mlékárna Hlinsko

Produkty tradiční značky Tatra dodávané na Váš stůl již od roku 1958.

Mlékárna Hlinsko

Unipar

Firma Unipar patří mezi přední výrobce interiérových a aromatických svíček na světě. Osloví Vás nejen svou kvalitou, ale i designem.

Unipar

OMI

Mezinárodní společnost, která poskytuje vzdělávání a profesionální služby v oblasti řízení konfliktu, vyjednávání a mediace.

CMI

Latin Art Gallery

Z Latinské Ameriky pochází nejedna špičková káva, našli jsme zde ovšem i jiné bohatství. Mladé umělce, kteří malují nádherná a inspirativní díla, proto jim patří naše podpora.

Latin Art Gallery

Markéta Fassati

Světoznámá operní pěvkyně, dcera sbormistra a dirigenta Lubomíra Mátla, nejčastěji účinkující v Německu, skvostný hlas je však slyšet i v Národním divadle či ve Státní opeře Praha.

Markéta Fassati, Soprano

Ateliér Cín

Originální obrazy a grafické tisky.

Ateliér Cín

MOTORLAND Bělá

Unikátní areál pro Váš volný čas MOTORLAND Bělá – 17 km od Mladé Boleslavi.

MOTORLAND Bělá

Petrol

Pořadatel soutěže PETROLaward.

Petrol

Modré dveře

Občanské sdružení Modré dveře nabízí odbornou péči lidem, kteří se náhle ocitli v náročné životní situaci, která momentálně přesahuje jejich adaptační kapacity, či se dlouhodobě potýkají s problémy, které se dotýkají jejich duševního zdraví.

Modré dveře

Sivek Hotels

Společně s Dallmayr podporuje Latin Art Gallery. Rodinná hotelová a gastronomická společnost s mnohaletou tradicí v oboru cestovního ruchu a týmem profesionálů, jejichž každodenní činností je zabezpečit vysoce kvalitní služby svým klientům a partnerům.

Sivek Hotels

Pepsico CZ

Je součástí nadnárodní společnosti PepsiCo a vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje mezinárodních značek – Pepsi, Mirinda, 7Up, Schweppes, Dr. Pepper, Lipton Ice Tea, Toma, Toma Natura, Gatorade a Tropicana

Pepsico CZ

VIPosobnosti.eu

Internetový magazín, ve kterém naleznete zajímavé názory, životní postoje a zkušenosti osobností z oblasti kultury, podnikání, showbyznysu, veřejného života, etikety a společenských věd.

Společenský i-magazín VIPosobnosti.eu

Revue Prostor

Je prestižní společensko-kulturní čtvrtletník zaměřený na aktuální témata z oblasti kultury, společenského a politického života. Původně samizdatový časopis vznikl v červnu 1982.

Revue PROSTOR

Velebný & Fam

Profesionální firma v oblasti vyšívání a restaurování historických textilií. Vyšívání slavnostních praporů je rodinnou tradicí již 300 let a firma Velebný & Fam patří v tomto odvětví mezi světovou špičku.

Velebný & Fam s. r. o.

Thonet

Světoznámá firma Thonet. V roce 1861 byl v Bystřici pod Hostýnem zahájen provoz továrny na ohýbaný nábytek, dnes nejstarší svého druhu na světě.

TON

1883

1883

Alois Dallmayr - Dallmayr Coffee

Alois Dallmayr - Dallmayr Coffee

Alois Dallmayr - Dallmayr Kaffee

http://www.dallmayr.de/

MD logistika a. s.

Jsme tradiční českou firmou se zkušeným týmem zaměstnanců, vlastními sklady, moderním vozovým parkem, manipulační technikou a potřebnou podporou informačních technologií.

MD logistika

Cardopen

Cardopen

Naše nové sídlo nám pomáhali stavět

Star Lux

Protisluneční systémy a dekorace

Star Lux

Aqua Sanatura

Voda jak ji neznáte

Aqua Sanatura

Samas

Kancelářský nábytek

Samas

Mul-T-Lock

Zabezpečení budov, firem a institucí

Mul-T-Lock

Kerama

Interiérové centrum

Kerama

Kámen Dekor

Víc než jen kámen

Kámen Dekor

Sýkora Kuchyně

Kuchyně na míru

Sýkora kuchyně

Studio Mija

Architektonická a projektová kancelář

Studio Mija

K-Design

K-Design

EUROVIA CS, a. s.

Moderní, dynamická, progresivní a prosperující společnost, která udává trendy a posouvá hranice dopravně-inženýrského stavebnictví. Buduje moderní infrastrukturu a stojí za významnými projekty, které zlepšují životní podmínky nás všech.

EUROVIA

Rozhovor s René Sionem - Jaký je příběh kávy Dallmayr

Dospělý Čech vypije v průměru až 400 šálků kávy ročně a dává si čím dál tím víc pozor na to, co vlastně v hrnečku má. René Sion před 20 lety představil kávu Dallmayr na českém trhu. Poslechněte si, jaké byly začátky, jak se měnily návyky pití kávy v Čechách a jak jsme na tom dnes. Další díl podcastu Bítubíčko s ředitelem Dallmayr, René Sionem.

Rozhovor s René Sionem v rámci projektu Den s Izraelem na radiu Classic Praha

O třísetleté historii značky Dallmayr

Vánoční klip: Marketa Fassati - Caro Gesù Bambino

Vánoční večírek a zážitkové školení kávy pro Citroen

Vyzkoušejte možnost objednat si zážitkové školení kávy, které může být jako v tomto případě pojednáno jako firemní večírek spojený s testováním vozů Citroen a soutěží o nejlepší cappuccino.

René Sion nejen o začátcích Dallmayr Kaffee v ČR - 300 let inspirace

Konference Inovace & Inspirace 2012. Nejpříjemnější a nejinspirativnější konference v tomto roce

Přemýšlíme o budoucnosti, ale možná si ani neumíme představit, co úžasného existuje již dnes.
Vykročte ze své ulity porozhlédnout se napříč obory.

Pořadatel akce Dark side, a.s.