Cafédock v publikaci Best Office 2015/16

Autor: René Sion, General Manager, Dallmayr Kaffee

CaféDock je multifunkční zařízení, které se stává neotřelým a funkčním prvkem pracovních interiérů. Svými čistými křivkami, perfektním řemeslným provedením a kvalitním servisem je středobodem každé kanceláře, jednacích prostor, showroomů a reprezentačních prostor. CaféDock vyšel z dílny nadějného designéra Romana Kvita z ateliéru designu pražské UMPRUM. Roman je tváří nastupující generace produktového designu, jeho práce byly oceněny například v Bavorsku státní cenou za design.

CaféDock je uzpůsoben pro náročný i běžný kancelářský provoz jak velkých korporací, tak i středních a menších podniků. Svým provedením a funkčností poskytuje příjemný prostor pro krátká, méně formální pracovní setkávání u šálku kvalitní a dobré kávy.

CaféDock je mobilní jednotkou, která obsahuje přístroj na kávu, zásobník a ochlazovač na vodu, chladničku na nápoje a další přihrádky na šálky, lžičky a vše co kvalitní kávový servis vyžaduje.

Známku kvality multifunkčního zařízení CaféDock podtrhuje spojení se společností Dallmayr, která koncept vymyslela, realizace se ujala společnost Idealab. CaféDock se vyrábí ve špičkové dílně firmy Ladenbau. Výsledek je tak spojením unikátního autorského designu, řemeslné kvality a funkčního provedení.

Celou publikaci Best Office 2015/16 je možné přečíst zde

Best Office vydává Americká obchodní komora v České republice, jejíž členem je Dallmayr Kaffee již několik let.

www.amcham.cz

Galerie fotek