Dallmayr partnerem Advantage Cars Prague Open

22. – 30. 7. se v Praze na Štvanici konal mezinárodní tenisový turnaj Advantage Cars Prague Open by Zenova. Firma Dallmayr Kaffee byla partnerem této akce, bylo možné si zde vychutnat kávový catering a také sponzorovala ceny do tomboly.

Více o turnaji na www.pragueopen.org a www.tennis-arena.cz

Advantage Cars Prague Open by Zenova 2017  je populární mezinárodní turnaj, který hostí mekka českého tenisu pražská Štvanice. Na ostrově mezi Holešovicemi a Karlínem, kde sídlí nejstarší český klub I.ČLTK Praha, se respektovaná akce koná už od roku 2001.

Uprostřed prázdnin – od 22. do 30. července – budou mít fanoušci možnost sledovat širší světovou špičku jak ženského, tak mužského tenisu. To vše na místě s neopakovatelnou atmosférou a zadarmo!

Během více než deseti uplynulých let se na Štvanici představila plejáda velkých jmen; např. Martina Navrátilová, Tomáš Berdych, Fabrice Santoro, Gael Monfils, Martina Hingisová, Samantha Stosurová, Victoria Azarenková, Karolína Plíšková, Petra Kvitová, Thomas Muster či největší »star« posledního ročníku 2016 Nicole Vaidišová. Turnaj získal renomé a úžasnou podívanou slibuje také tentokrát.

Tradičně se můžete těšit také na hojnou účast tuzemských hráčů v čele s nastupující hvězdičkou a fedcupovou reprezentantkou Markétou Vondroušovou. Samozřejmostí je bohatý doprovodný program.

V tuzemských podmínkách unikátní kombinovaný turnaj mužů (dotace 43 tisíc eur) i žen s dotací (80 tisíc dolarů) vás za tým pořadatelů již potřetí za sebou zvou generální manažer I. ČLTK Praha Vladislav Šavrda, ředitel ATP challengeru a majitel společnosti Tennis Arena Tomáš Petera, ředitel ženského podniku ITF. 

Galerie fotek