Dallmayr přebírá ServiPlus

Mnichovský rodinný podnik Alois Dallmayr KG převzal 20. dubna 2009 podíly společnosti ServiPlus Getränke und Versorgungsautomaten Service GmbH. Na základě této koupi posiluje společnost svoji pozici na mezinárodním vendingovém trhu.

Prodejcem je sárská firma Karlsberg Holding GmbH. ,,Tato koupě je dalším konsekventním krokem k rozšíření a zhuštění našich servisních výkonů týkajících se provozu vendingových automatů. ServiPlus je pro náš obchod v Německu a ve Východní Evropě jeden dílek z puzzlů a dělá z nás pro zákazníky ještě atraktivnějšího partnera“, řekl pan Wolfgang Wille, osobně ručící společník firmy Alois Dallmayr KG. Převzetí, s kterým již souhlasil Spolkový kartelový úřad, je možno ihned provést.

ServiPlus sází s více než 9.500 nápojovými a stravovacími automaty na partnerskou spolupráci se svými zákazníky – od výrobků nebo prodeje automatů, až po plný servis. Společnost zaměstnává v Německu, Francii, Lucembursku a Belgii 270 zaměstnanců a dosahuje prodejní tržby ve výši cca 38 Mio. Ve vendingové oblasti je firma Alois Dallmayr KG aktivní ve 14 zemích a dosahuje prodejní tržby ve výši okolo 200 milionů. Firmu Alois Dallmayr KG řídí oba dva osobně ručící společníci Georg Randlkofer a Wolfgang Wille.

Zdroj: Pressemitteilung Dallmayr