DesignMagazín o CaféDocku

Český designér Roman Kvita navrhl pro německou značku Dallmayr malou mobilní kavárnu CaféDock. Stylový kus nábytku v moderním designu je umístěn na kolečkách a tak si kávu či případně další studené nápoje můžete vychutnat tam kam si občerstvovací stanici zrovna přivezete.

“CaféDock je multifunkční zařízení, které se stává neotřelým a funkčním prvkem pracovních interiérů. Svými čistými křivkami, perfektním řemeslným provedením a kvalitním servisem je středobodem každé kanceláře, jednacích prostor, showroomů a reprezentačních prostor. CaféDock vyšel z dílny nadějného designéra Romana Kvita z ateliéru designu pražské UMPRUM. Roman je tváří nastupující generace produktového designu, jeho práce byly oceněny například v Bavorsku státní cenou za design,” uvádí zástupci značky Dallmayr.

“CaféDock je uzpůsoben pro náročný kancelářský provoz, poskytuje však příjemný prostor a příležitost pro pracovní rozhovory a setkávání. CaféDock je mobilní jednotkou, která obsahuje přístroj na kávu, zásobník a ochlazovač na vodu, chladničku na nápoje a další přihrádky na šálky, lžičky a vše co kvalitní kávový servis vyžaduje,” dodávají.

 

Autor článku: Ondřej Krynek

Zdroj (celý článek): www.designmagazin.cz/roman-kvita-navrhl-mini-mobilni-kavarnu-cafedock