Moderní trendy HR 2022

Dvoudenní konference se konala v hotelu Occidental Praha, v termínu od 18. – 19. května 2022 konference s názvem MODERNÍ TRENDY HR 2022, které se účastnila zahraniční hvězda Mårten Runow zakladatel Performia International.

Na poli HR se pohybují více jak 30 let a jeho vizí je pomáhat firmám po celém světě zefektivňovat náborový proces a mít týmy plné produktivních lidí.

Ve 25 zemích, kde Performia působí, už bylo vyplněno více než 5 milionů dotazníků pracovního potenciálu, které spoluvytvářel a které sám denně vyhodnocuje. Můžeme tedy říct, že je jedním z největších expertů na potenciál lidí vůbec.

Načerpat inspiraci a dozvědět se více o novém PPM konceptu a vychutnat skvělou kávu Dallmayr, přišlo více než 150 účastníků.

„Pánové z Dallmayr, jejich pozitivní nálada a naprosto skvělá káva, kterou si účastníci pochvalovali, doplnila dobrý dojem z naší konference. Jsme moc rádi, že tam byli, stále přítomná fronta u stánku s kávou mluvila za vše. Káva se zdá jako detail, dokud někde dva dny nepijete něco, čemu se „káva“ dá říkat jen vzdáleně. Děkujeme, že jste nám pomohli vytvořit skvělou atmosféru na pro nás tak důležité akci roku,“ říká hlavní produkční akce Petra Fialová.