Školení o kávě

Bylo nám velkou ctí uspořádat školení o kávě a to nejen pro odborníky, ale tentokrát pro milovníky dobré kávy z řad příznivců naší značky. Akce, která se konala 3.12., byla nevšedním zážitkem už jen složením hostů.

Velmi rádi jsme u nás přivítali osobnosti jako je sopranistka Markéta Mátlová, malířka Katarina Bohac Linares, sopranistka a malířka Marta Ženatá, zástupkyně periodika Herald Tribune paní Dana Potočková, zástupce internetového portálu Tiscali nebo kulturní atašé Velvyslanectví Bolívarské republiky Venezuela, pan Héctor Castillo.

Den se nesl v klidném, předvánočním čase, na všech byla vidět dobrá nálada a zájem o uvaření si vlastní kávy byl obrovský. Čtyři pákové kávovary ani mlýnky pilně pracovaly až do večera, zrnka kávy byla všude a úsměvy a nadšení byly zdobeny mléčnou pěnou cappuccina.

Lze konstatovat, že většina absolventů si nyní může jít stoupnout za kávovar a započít profesionální éru baristy. Nejen za nadšení, ale hlavně za jejich um jsme odměnili každého certifikátem a věříme, že bude dlouho připomínat tento krásný a hravý den.

Děkujeme 🙂

Galerie fotek