Levandulové údolí

Levandulovém údolí vyrábíme produkty zdravé výživy v BIO kvalitě, SUPER potraviny a nápoje s podporou imunity, přírodními antioxidanty a antibiotiky obsaženými v Levanduli lékařské v BIO kvalitě, ale také produkty s BIO konopím a jeho blahodárnými OMEGA 3 kyselinami, s dalšími bylinami, které vás nejen potěší pestrostí a vůní, ale zároveň vám pomohou se zdravotními problémy, únavou, nedostatkem energie, smutkem, depresemi, bolestmi hlavy, nespavostí nebo pálením žáhy a bolestmi břicha. 

Cenné léčivé zdroje dokáží pomoci s komplexní regenerací neuro receptorů a nervové soustavy a tím řeší trvale, bez vedlejších účinků a závislostí autoimunitní onemocnění, nespavost, úzkosti, deprese a migrény, stres a celkové vyčerpání. BIO řada čajů s Levandulí Chodouňskou, které pomáhají s každodenním tlakem na výkon, imunitou, stresem, nespavostí, úzkostmi, depresemi a v poslední době i autoimunitními onemocněními, jsou produkty, které pečují celostně o vaši HARMONII, TĚLA, MYSLI A DUŠE. Spojením BIO aktivních látek konopí a Levandule Chodouňské v BIO kvalitě jsme jako první tým na světě přinesli vynikající výsledky v řadě produktů KLIDNÁ MYSL A VESELÉ STŘEVO. BIO Andělské kapky a BIO konopný RAW olej s Levandulí Chodouňskou obsahují 10 % CBD kanabidiolu a BIO Levanduli Chodouňskou.

Sebrali jsme s úctou znalosti našich bylinkářů, receptury našich předků léčitelů i lékařů a vydali se na cestu vybudování unikátní manufaktury na zdravou výživu s BIO Levandulí Chodouňskou. Samozřejmě v BIO kvalitě, tak aby vám běžné dobroty dělaly radost v kuchyni, abyste je mohli pojíst na výletě, při sportu nebo po něm. Abyste mohli zdravěji popíjet s rodinou a přáteli, grilovat na zahradě nebo jen vařit a péct. 

V Levandulovém údolí vám také rádi připravíme ozdravné procedury, které vám pomohou celostně s vaším porouchaným tělem, myslí nebo duší.  Napomohou vaší samoléčbě, která je prokazatelně nejúčinnější, bez vedlejších účinků a bez budoucích autoimunních poruch.

Buďte zdrávi s Levandulí Chodouňskou!

Helena Neumannová a tým Levandulového údolí