Káva doma

Připravte si doma profi kávu sami

Najdeme řešení podle Vašeho gusta

Někdy není čas ani nálada zajít do kavárny, ale chuť na kávu bývá natolik silná, že vám nedá spát. Automatické kávovary nahradí i tu nejluxusnější kavárnu a přichystáte si v nich čerstvou kávu a cappuccino jediným stisknutím tlačítka.

Prezentace pro zákazníky: zobrazit prezentaci PDF

Přátelský přístup a nadstandardní služby

Společnost Dallmayr vyniká svým přátelským přístupem a zajišťuje dodávku kvalitní kávy, čajů a přístrojů pro přípravu nápojů. Značka Dallmayr zpracovává surovou kávu z nejlepších kávových plantáží. V současné době má propracovaný koncept pro firmy, společnosti a individuální zákazníky.

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě a naším cílem je poskytnout jim kompletní, nadstandardní služby. Oslovte nás – jsme kávoví specialisté a rádi vás osobně poznáme a zodpovíme všechny vaše dotazy. Záleží nám na tom, aby pro vás byla naše spolupráce radostí a abyste nám svěřili své požadavky. Nalezneme spolu výhodné řešení šité na míru.

Tím naše spolupráce nekončí, ale začíná. Vážíme si důvěry všech našich zákazníků. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a po celou dobu spolupráce jsme vám k dispozici. Přichystáme pro vás degustaci káv a čajů, abyste se přesvědčili o kvalitě nápojů.

Zajistíme instalaci, provoz a servis kávovarů

Dodáme vám veškeré příslušenství na přípravu kávy. Automatické kávovary nainstalujeme, ukážeme vám, jak se obsluhují a postaráme se o jejich pravidelný servis. Spolupráce s Dallmayr má i další výhody:

 • Pyšníme se více než třísetletou historií a zkušenostmi
 • Najdeme pro vás nejvhodnější řešení s ohledem na vaše potřeby a požadavky
 • Dodáme vám kávu nejvyšší kvality: zrnkovou, mletou, instantní a v kapslích
 • Obdržíte od nás kávovary a nápojové automaty od renomovaných výrobců
 • Kávovary se stanou designovým doplňkem v jakémkoliv prostoru
 • Poskytneme vám spolehlivý a rychlý servis
 • Poradíme si s plněním, čištěním a údržbou kávovarů
 • Postaráme se o osobní a stálý servis
 • Doplňujeme vaše zásoby kávy a čaje

Logo

Společnost Dallmayr je vaším kávovým specialistou s profesionálními zkušenostmi a se širokým sortimentem prvotřídní kávy a čaje. Zanechte nám na sebe kontakt a vstupte do světa provoněného kávou!

Řešení na míru

Přečtěte si také

Nezávazná
poptávka na míru

Neváhejte nás kontaktovat

  Odkaz na Vaši současnou konfiguraci

  *povinná políčka