Napsali o nás

Zajímá Vás, v jakých médiích se psalo o naší kávě?
Níže naleznete odkazy na dané články.

Dallmayr Kaffee 300 let tradice a láska ke kávě

Kávový catering Dallmayr poskytuje ty nejlepší služby pro kongresy, summity, rauty, firemní a soukromé večírky, svatby a další společenská setkání. Zajištění profesionálního občerstvení kávovými nápoji, čajem či horkou čokoládou, s možností interaktivního programu – soutěže, kávová show aj.

Statuss

1.6.2020

CAFÉDOCK poklad nejen do kanceláře

Zaměstnanci tísnící se ve firemní kuchyňce, odbíhání z jednací místnosti přes celé patro k automatu na kávu, zákazníci, od nichž se musíte v showroomu vzdálit, když jim jdete pro občerstvení. je vám to povědomé? máme pro vás řešení!

Statuss

5.8.2019

Více než 300 let pražíme kávu

Rozhovor s generálním ředitelem České pobočky Dallmayr Kaffee. Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost? Doufám, že jednou budu moci jednotlivá roční období mezi sebou opět rozeznávat ,,říká generální ředitel Dallmayr Kaffee pan René Sion. Článek z časopisu Statuss.

Statuss

5.7.2017

Teplé potěšení nejen v zimě

V tomto článku magazínu Petromedia se dozvíte nejen o několika nových odrůd čaje, ale především o dokonalé kávě a servisu na Čerpacích stanicích. Nově Dallmayr nabízí 26 různých druhů čaje v sedmi kategoriích - 16 stávajících odrůd a 10 nových.

Petrol Media

3. 5. 2017

Káva pro nejlepší čerpací stanice

Kávu Dallmayr si mohou vychutnávat motoristé u stále většího počtu čerpacích stanic v Česku. Navíc značka Dallmayr Kaffee je již sedm let tradiční součástí prestižní soutěže Čerpací stanice roku PETROLawards. Káva pro nejlepší čerpací stanice historie kávy Dallmayr naleznete v tomto článku.

Petrol Media

21. 1. 2014

Káva pro krále a císaře

Článek nejen o historii značky Dallmayr, ale příběh který má již 300 letou tradici. V době kdy trh s kávou v Česku byl již v podstatě rozdělený a plný, přichází Dallmayr, aby se o něj ucházel. Byla to v roce 2001 velká výzva. Konkurence se nám smála, ale nám se to vyplatilo. ,,Říká René Sion''

Best

18.5.2010

Historie jedné značky

Odborníci na kávu značky Dallmayr si pak z generace na generaci předávali své bohaté zkušenosti o tom, kde a kdo jsou nejlepší pěstitelé kávy po celém světě, jak rozpoznat kvalitní kávu a jak zkomponovat různé chuťové varianty směsi Dallmayr. A v neposlední řadě cennou zkušenost chutě a aroma

La Cucina Italiana

16. 2. 2009

Kávě musíte podlehnout

René Sion ví, že skvělá káva nevznikne bez zkušeného baristy a ani nejlepší nápojový automat se neobejde bez zodpovědného člověka. Ze sídla firmy udělal galerii a vymyslel praktický CAFÉDOCK. Seznamte se s dlouholetým ředitelem firmy, která na českém trhu nastavila laťku kvality kávy velmi vysoko.

Ikona

5. 10. 2008

Franchising nejen v Česku

Řídí centrálu s týmem 35 zaměstnanců. Je velkým znalcem kávy a pro „svoji“ značku získal nejednoho stálého zákazníka. Mezi ty nejvěrnější patří i Karel Gott. Podle pana Siona je vztah s franchisantem daleko užší a hlubší než se standardním koncovým zákazníkem. Franchisant se stává nedílnou součástí.

Instore

1. 6. 2007

Historie jedné značky

La Cucina Italiana

16. 2. 2009