Hotel

Profi kávovary a nádobí pro ten nejlepší servis

Najdeme řešení podle Vašeho gusta

Návštěvníci hotelů požadují čím dál vyšší standard. Získejte si je lahodnou kávou a čajovými směsmi Dallmayr, které připravíte v automatickém kávovaru na zrnkovou, instantní a mletou kávu. Ručíme vám za to, že káva bude dalším důvodem, proč se k vám budou lidé vracet.

Prezentace pro zákazníky: zobrazit prezentaci PDF

Přátelský přístup a nadstandardní služby

Společnost Dallmayr vyniká svým přátelským přístupem a zajišťuje dodávku kvalitní kávy, čajů a přístrojů pro přípravu nápojů. Značka Dallmayr zpracovává surovou kávu z nejlepších kávových plantáží. V současné době má propracovaný koncept pro firmy, společnosti a individuální zákazníky.

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě a naším cílem je poskytnout jim kompletní, nadstandardní služby. Oslovte nás – jsme kávoví specialisté a rádi vás osobně poznáme a zodpovíme všechny vaše dotazy. Záleží nám na tom, aby pro vás byla naše spolupráce radostí a abyste nám svěřili své požadavky. Nalezneme spolu výhodné řešení šité na míru.

Tím naše spolupráce nekončí, ale začíná. Vážíme si důvěry všech našich zákazníků. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a po celou dobu spolupráce jsme vám k dispozici. Přichystáme pro vás degustaci káv a čajů, abyste se přesvědčili o kvalitě nápojů.

Zajistíme instalaci, provoz a servis kávovarů

Dodáme vám veškeré příslušenství na přípravu kávy. Automatické kávovary nainstalujeme, ukážeme vám, jak se obsluhují a postaráme se o jejich pravidelný servis. Spolupráce s Dallmayr má i další výhody:

 • Pyšníme se více než třísetletou historií a zkušenostmi
 • Najdeme pro vás nejvhodnější řešení s ohledem na vaše potřeby a požadavky
 • Dodáme vám kávu nejvyšší kvality: zrnkovou, mletou, instantní a v kapslích
 • Obdržíte od nás kávovary a nápojové automaty od renomovaných výrobců
 • Kávovary se stanou designovým doplňkem v jakémkoliv prostoru
 • Poskytneme vám spolehlivý a rychlý servis
 • Poradíme si s plněním, čištěním a údržbou kávovarů
 • Postaráme se o osobní a stálý servis
 • Doplňujeme vaše zásoby kávy a čaje

Logo

Společnost Dallmayr je vaším kávovým specialistou s profesionálními zkušenostmi a se širokým sortimentem prvotřídní kávy a čaje. Zanechte nám na sebe kontakt a vstupte do světa provoněného kávou!

Řešení na míru Otevřít PDF

Naše produkty z odvětví Hotel

Přečtěte si také

Nezávazná
poptávka na míru

Neváhejte nás kontaktovat

  Odkaz na Vaši současnou konfiguraci

  *povinná políčka