Poznejte komplexní kávové řešení Dallmayr

Kdo se chce spolehnout na to, že jeho touha po kvalitní kávě bude kdykoliv uspokojena, volí komplexní kávové řešení Dallmayr. Nejsme jediným dodavatelem kávového řešení do kanceláří a firem, ale jsme jediní, pro které je tradice a kvalita neporušitelným závazkem.

Řešení pro každého

Najdete to správné řešení. Poskytujeme ideální kávový koncept pro každou společnost a každý vkus. Od kompaktního kávovaru pro malé kanceláře až po všestranné plně automatické kávovary. Udělejte svým zaměstnancům a zákazníkům co nejpříjemnější pracovní den a nabídněte jim špičkovou kávu Dallmayr. Poskytujeme nejen kávovar šitý na míru vašim požadavkům, ale také vše, co potřebujete pro potěšení z kávy. Mezi oblíbené doplňky tak patří například nádobí, sklenice, cukr či karamelové sušenky a ubrousky.

Poradenství

Nemusíte být kávovým expertem, abyste si vychutnali kávu Dallmayr. Právě naopak. Naši obchodní zástupci s radostí zodpoví všechny případné dotazy a nad šálkem lahodné kávy s vámi vše detailně proberou. Neváhejte využít nezávazné konzultace a poradenství, na jehož konci je jedinečný kávový požitek.

Odborný servis

Pokud si stejně jako my nedokážete představit ráno bez kávy, bude vám náš technický servis vyhovovat. Provádíme nejen servis velkých profesionálních kávovarů, ale i servis menších přístrojů a značek, které aktuálně nenajdete v naší nabídce. Neváhejte se nám ozvat a my na místo pošleme zkušeného technika Dallmayr. Nechybí možnost zapůjčení kávovaru po dobu opravy.

Dostupnost po celé ČR

Jsme tam, kde nesmí chybět kvalitní káva. Protože nabízíme kávový servis po celé České republice, jsme vám vždy na blízku. Garantujeme velmi rychlé řešení vašich požadavků, ať už je to vybavení novým přístrojem, doplnění kávových zásob nebo výše zmíněný servis. Nečekejte a užívejte si kávu kdykoliv, kdy chcete.

Profesionální přístup

Opravdu dobrá káva vznikne pouze na základě profesionálního přístupu. Proto všechny naše zaměstnance pravidelně školíme. Nejen v souvislosti s pandemií koronaviru vždy dbáme na maximálně čistotu během instalace a dodržování přísných hygienických norem. Když se obracíte na Dallmayr, obracíte se na profesionály.