Výhody karetního systému Dallmayr

Rychlá a bezpečná platba v závodních restauracích a u prodejních automatů? Odpovědí a ideálním řešením jsou systémy Dallmayr. Připravili jsme pro vás bezhotovostní platební systém. Poznejte celou řadu výhod, které vám v praxi přináší.

Bez čekání

Kdo by chtěl čekat na kávu? S karetním systémem Dallmayr je samotná platba je mnohonásobně rychlejší. Výsledkem jsou krátké čekací doby v závodních restauracích a u prodejních automatů. Již nemusíte absolutně řešit vracení drobných a inventury pokladen. Samotné nabíjení karty zabere pouze několik krátkých sekund. Vaši zaměstnanci, zákazníci a návštěvníci si okamžitě dopřejí bezhotovostní platby a skvělou kávu.

Bez hotovosti

Manipulace s hotovostí je nepraktická a nehygienická. Moderní platební systém Dallmayr zcela eliminuje obtěžující hledání drobných do prodejních automatů. Díky Dallmayr Card Systeme je vše příkladně snadné a bezpečné. Nemluvě o tom, že bezhotovostní platba je v praxi znatelně spolehlivější než platba v hotovosti.

Bez zbytečných nákladů

Bez platebního systému jsou vaše možnosti nastavení cen limitovány. Díky systému však máte možnost nastavit různé prodejní ceny například pro návštěvníky, zaměstnance či externí spolupracovníky. Systém vám navíc snižuje náklady, které by jinak vytvářela manipulace s hotovostí. Ušetříte si nejen čas, ale také riziko krádeže.

S pokročilými funkcemi

Našemu platebnímu systému důvěřují milovníci kávy z celé České republiky. Naše zkušenosti stavíme na milionech transakcí a prodejů ročně. Systém navíc neustále vylepšujeme. Jako dodavatel kávových výrobků ve špičkové kvalitě spojujeme prodejní automaty s inovativním platebním systémem a komplexními službami. Mezi vyvinutými řešeními nechybí například propojení odpočtu ze mzdy (platba ze mzdy) nebo uživatelsky příjemné vyhodnocení obratů z prodejních automatů.

Naše prodejní automaty jsou připraveny k instalaci platebních komponent. Rozšíření je možné kdykoli, proto nás neváhejte kontaktovat. Rádi najdeme řešení přesně pro vás.