Naše kávové konzultace a degustace

Asi pro vás nebude velkým překvapením, že káva je náš život a obrovský koníček. O tom, jak ji správně připravovat, bychom dokázali mluvit dlouhé hodiny. Rádi sdílíme vášeň pro kvalitní kávu, a proto nabízíme konzultace, během kterých vám vše vysvětlíme.

Ptejte se

Náš zkušený tým dokonale ví, jaké kávové produkty jsou nejvíce populární, jak vysoká je průměrná spotřeba, jaký kávovar se hodí do vaší kanceláře a jaké příslušenství vám můžeme dodat. Poradíme vám s výběrem všeho od balíčků cukru nebo jednotného nádobí s logem až po plně vybavenou kavárnu. Vycházíme z praktických zkušeností.

Chceme vás poznat

Dejte nám nahlédnout do vaší kancelářské rutiny a my vám řekneme, jakou kávu potřebujete. Naši odborníci vás informují o balíčcích služeb, které budou dokonale vyhovovat vašim potřebám. A nezáleží na tom, zdali se jedná o pronájem kávovaru nebo jeho prodej. Vždy se budeme věnovat tomu, abychom vás poznali a tím pádem vám dokázali nabídnout nejlepší možné řešení z naší výhodné nabídky.

Kávové degustace

Jedno přičichnutí k čerstvě připravené kávě dokáže často říct mnohem víc než tisíc slov. Právě proto pro vás naši specialisté dokáží uspořádat kávovou degustaci se vším všudy. Neváhejte přizvat kolegy a z výběru nové kávy udělat firemní akci. Do procesu je vhodné zapojit jak milovníky kávy, tak i ty, kteří si dopřávají kofein pouze příležitostně.

Využijte našich mnohaletých zkušeností

Ať už jste agenturou, velkou společností nebo třeba výrobní halou, poskytneme vám komplexní poradenství a najdeme tu pravou kávu právě pro vás. Náš tým konzultantů je tu vždy pro vás. Nezapomeňte, že konzultace a degustace mohou probíhat zcela nezávazně. Neváhejte se nám tak ozvat a zjistit, co vám můžeme nabídnout. Pouze vás musíme varovat. Jakmile jednou ochutnáte kávu Dallmayr, dost možná nebudete chtít hledat jinde. Na druhou stranu pak máte jistotu kvalitního kávového servisu a služeb bez kompromisů.