Čerpací stanice

Určitě víte, že čerpací stanice nejsou jen místem, kam jezdí řidiči tankovat pohonné hmoty…

Občerstvení s kvalitní kávou přiláká zákazníky

Určitě víte, že čerpací stanice nejsou jen místem, kam jezdí řidiči tankovat pohonné hmoty. Na čerpacích stanicích zákazníci odpočívají, občerstvují se, setkávají se s kolegy na cestě do společné práce či kupují dárky pro své blízké. Nabídněte návštěvníkům čerpací stanice nadstandardní služby prostřednictvím našich automatů a kávovarů. V naší nabídce rovněž naleznete kvalitní kávu a čaj značky Dallmayr.

Prezentace pro zákazníky: zobrazit prezentaci PDF

Nesporné výhody pro čerpací stanice

Moderní zákazníci si chtějí pochutnat na kvalitní kávě. Kávě, která již podle aroma prozradí, že stojí za to. A společnost Dallmayr moc dobře ví, jaká káva je nejkvalitnější a nejchutnější. Potěšte zákazníky kávou Dallmayr a přesvědčte se o tom, že má kávový koutek mnoho výhod:

  • Zpropagujete čerpací stanici
  • Navýšíte obrat o více než 20 %
  • Přilákáte nové zákazníky
  • Udržíte si stávající zákazníky
  • Vytvoříte příjemnou atmosféru

Postaráme se o veškerý servis

Kvalitní káva a čaj s prvotřídním zákaznickým servisem je důvodem, proč k vám budou lidé jezdit. A při té příležitosti si u vás rovnou natankují pohonné hmoty. Pomůžeme vám s výběrem kávovarů, zajistíme jejich servis, doporučíme vám nejlepší kávu a čaje a doplníme vám zásoby.

Dodáme vám profesionální kávovary

Vytvoříme na vaší čerpací stanici kávové koutky a instalujeme do nich profesionální pákové stroje a automatické kávovary na zrnkovou a instantní kávu. Proškolíme personál takovým způsobem, že pracovníci čerpací stanice si kávu zamilují a svou lásku ke kávě předají zákazníkům.

Zůstanete konkurenceschopní

V současné době spolupracujeme s přibližně 900 čerpacími stanicemi a jejich počet neustále roste. Přidejte se k nám i vy a udržte se v konkurenčním prostředí nebo se rovnou staňte premiantem. Čerpací stanice neustále rozšiřují svou nabídku služeb a zboží a kvalitní káva je v každé moderní čerpací stanici nezbytná.

Svěřte se do našich rukou

Navažte spolupráci s Dallmayr. Připravíme pro vás řešení šité na míru. Nezáleží na tom, jestli se jedná o klidnější či vytíženější čerpací stanici. Zúročíme naše bohaté zkušenosti a vybudujeme u vás kávové koutky, které budou nepřehlédnutelné svým umístěním, designem a vůní linoucí se z kávovarů.

Káva v kanceláři Dallmayr

Vizualizace a realizace:

Logo

Společnost Dallmayr je vaším kávovým specialistou s profesionálními zkušenostmi a se širokým sortimentem prvotřídní kávy a čaje. Zanechte nám na sebe kontakt a vstupte do světa provoněného kávou!

Řešení na míru Otevřít PDF

Naše produkty z odvětví Čerpací stanice

Přečtěte si také

Nezávazná
poptávka na míru

Neváhejte nás kontaktovat

    Odkaz na Vaši současnou konfiguraci

    *povinná políčka