Victoria Arduino White Eagle T3 2gr

Kávovar White Eagle je vyroben z kvalitní oceli a hliníku. Všechny ovládací prvky jsou koncipovány pro nejvyšší funkčnost. Vyvinutý koncept obslužnosti tohoto kávovaru zaručuje pohodlnější pracovní prostředí pro baristu. Ongreening je skupina do které patří White Eagle a ohlíží se svou výrobou na udržitelnost a životní prostředí.

Kvalitu připraveného espressa velkým podílem ovlivňuje nastavená teplota. Do vývoje společnosti Victoria Arduino byli přizváni i baristé a vznikl systém T3. Díky této inovaci je možné ovlivnit teplotu vody pro extrakci kávy. zaručuje úplnou kontrolu tepelné přesnosti při dávkovaní vody. T3 kontroluje teplotu, tlak a PID a umožňuje baristovi mít úplnou kontrolu nad přípravou lahodného espressa.

Profesionální kávovar White Eagle je vyráběn v několika verzích. Jedná se o špičku na trhu, s technologií zaručující preciznost a možnost kontrolovat každý parametr. Byl navržen tak, aby splňoval všechny požadavky profesionálních baristů! Perfektní kávové řešení do Vaší kavárny!

Základní vlastnosti

  • Profesionální příprava espressa díky elektronickému ovládání teploty PID
  • Technologie T3 umožnuje nastavit teplotu páry, vody a hlavy kávovaru
  • Možnost používat vysoké sklenice, šálky a kelímky

Individuální volby

Technické údaje

  • Příkon: 7600 W
  • Hmotnost: 74 Kg
  • Rozměry: 66 x 82,5 x 60cm (v x š x h)

Související produkty

Nezávazná
poptávka na míru

Neváhejte nás kontaktovat

    Odkaz na Vaši současnou konfiguraci

    *povinná políčka