Kávový catering? Zpestří narozeniny i firemní teambuilding

Kde je káva Dallmayr, tam je pozitivní energie. A nezáleží na tom, zdali se jedná o soukromou oslavu narozenin pro pár nejbližších, nebo velký firemní večírek pro více než 100 lidí. Inspirujte se v tom, jak může kávový catering vypadat a proč se pro něj rozhodnout.

Když chcete profesionály

Záleží vám na tom, aby na vaši akci hosté vzpomínali jen v tom nejlepším? Nepodceňujte výběr dodavatelů služeb včetně těch, kteří se vám mají starat například o kávu. Styl, diskrétnost a profesionalita jsou charakteristickými znaky našich týmů zajišťujících kávový catering. Naši zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní, zkušení a pečliví. Vždy věnují pozornost nejen celkovému dojmu, ale pozorně sledují i ​​ty nejmenší detaily. Naším cílem je spokojenost hostů a úspěch vaší akce. A o jaké akce kromě narozenin a teambuildingu se může jednat? Podívejte se na trojici originálních tipů.

Svatba

Rodina, přátele a nejlepší den ve vašem životě. Svatba je událost, která je stejně jedinečná jako vy. Možnost dát si kávu by na svatbě neměla chybět, a to nejen kvůli svatebnímu dortu. Mnoho hostů ocení možnost dát si jeden z dlouhé řady kávových nápojů.

Otevírání prodejny

Radost z otevření nové pobočky či prodejního místa by měla být doplněna o možnost dát si šálek kvalitní kávy. Dorazíme s předstihem na místo a postaráme se o to, aby vše probíhalo zcela bez komplikací

Výstava

Kulturní zážitky a podnětné diskuze se neobejdou bez pořádné dávky energie. Tu přináší přímo na akci Dallmayr. Obohaťte výstavu či představení nových produktů místem, kde si lidé mohou dopřát kávu.

Soukromě i firemně Kávový catering již dávno není pouze výsadou velkých akcí a událostí pořádaných firmami. Naopak se stává dostupným a velmi zajímavým řešením, které dokáže nadchnout i v kontextu pořádání soukromých akcí. Neváhejte nás tak kontaktovat, rádi pro vás připravíme řešení zcela na míru vašim požadavkům.