Káva s vysokým standardem kvality

Káva – nápoj z pražených a rozemletých zrn kávovníku, stromu, který prapůvodně divoce rostl v africké Etiopii. Téměř polovina světové produkce kávy se vypije v Evropě, kde tento černý nápoj kraluje od konce 17. století.

S firmou Dallmayr je káva úzce spojena od roku 1933. Tehdy do společnosti nastoupil odborník na kávu Konrad Werner Wille a začal intenzivně budovat speciální oddělení kávy. Po téměř devadesáti letech patří Dallmayr mezi vedoucí kávové značky na německém trhu. Jeho specialisté jsou špičkoví odborníci, kteří dokážou vybrat excelentní surovou kávu, ovládají tajemství míchání kávových směsí, kou­zlo pražení ve třech vlastních pražírnách v Německu a správnou míru mletí. To vše dodává kávě Dallmayr nezaměnitelnou chuť.

V nabídce společnosti Dallmayr naleznete kávové směsi z různých druhů kávy z nejlepších pěstitelských oblastí po celém světě, ze Střední a Jižní Ameriky, Asie a Afriky, včetně kávy Dallmayr Via Verde s certifikací bio a férového obchodu.

Můžete si vychutnat kávu s jemnou chutí karamelu i silnou jako noha od kulečníku, kompozici s čokoládovým aroma a lehkou citrusovou dochutí nebo plnou chuť s tóny medu. Svět kávy je bohatý, objevte ho s námi.