The Green Coffee Company je na cestě k pozici největšího producenta kávy v Kolumbii

Společnost The Green Coffee Company (GCC), která je součástí Legacy Group, s potěšením oznamuje, že dosáhla kapitálového cíle v kole sérii B. Nedávno kvůli poptávce zvýšila o 3,5 milionu dolarů na 13,2 milionu dolarů. V této době má společnost více než 220 individuálních investorů a počet akreditovaných investorů se zvyšuje.

V budoucnu se společnost chce zaměřit na upevnění své pozice největšího producenta kávy v celé Kolumbii. Poté co společnost prošla tímto zvýšením kapitálu, je cesta k úspěchu jasnější. Investici využila k tomu aby zdvojnásobila rozlohu svých farem na 4700 akrů a stala se tak druhým největším producentem kávy v Kolumbii. Zvýšení původní série B o 3,5 milionu dolarů na na 9,6 milionu dolarů během pouhých tří týdnů vstřebali akreditovaní investoři společnosti. V posledních několika měsíců společnost přivítala na svých farmách v kolumbijském Salgaru desítky investorů a příznivců, aby se na vlastní oči přesvědčili o jejím pokroku.

Nedávno se otevřela první ze dvou špičkových závodů na zpracování kávy. To druhé by mělo být uvedeno do provozu v prvním čtvrtletí roku 2022. The Green Coffee Company je konsolidovaná společnost zabývající se pěstováním kávy. Provoz se odehrává v kolumbijském Medellínu a sídlí v USA. Inovativní obchodní model společnosti zajišťuje kompletní kontrolu nad dodavatelským řetězcem od pěstování přes zpracování až po přímý obchod s koncovými zákazníky. Komplexní přístup společnosti GCC k odvětví kávy a závazek dodržovat osvědčené ekologické postupy nejenže zajištuje její dlouhodobou ziskovost a udržitelnost, ale také zlepšuje kvalitu kávy produkované na farmách.

 

Zdroj: