Jak udělat kávou dojem?

Ve společnosti Dallmayr jsme přesvědčeni o tom, že káva není pouze nápoj. Je to zážitek, fenomén, koníček, životabudič… součást životního stylu. Proto byste i vy měli myslet na to, že kávou můžete udělat jak skvělý dojem, tak naopak i nemilé faux pas.

Když běžné servírování nestačí

Návrat zákazníků do gastronomických provozů je jedinečnou příležitostí, jak zaujmout atmosférou, příjemnou obsluhou či senzační kávou. Zkuste se zaměřit na drobné pozornosti a detaily, kterých si lidé všímají v dnešní době víc, než si možná někteří restauratéři myslí. Pravdou totiž zůstává, že dnes už nestačí servírovat kávu pouze v dobré kvalitě. Udělejte z hostů podporovatele a fanoušky.

Aby se hosté vraceli

Hosté se nepřekvapivě rádi vracejí tam, kde jim káva nejlépe chutná. Při přípravě pochopitelně záleží na stroji, jeho správném nastavení a obsluze. Je rozdíl mezi plně automatickým kávovarem nebo kávovým obřadem s french pressem. Naštěstí jsme však tady my, abychom vašemu podniku poradili s výběrem a školením personálu. Výsledkem bude spokojený host. Čím více budete kávě rozumět, tím více nadchnete své hosty z řad milovníků kofeinu. S radostí pro váš podnik na přání připravíme kompletní balíček s kvalitním nádobím Dallmayr, atraktivními doplňky a další reklamní předměty. Vaše slabost pro kvalitní kávu a styl bude nepřehlédnutelná.

Káva je umění

Využijte našich dlouholetých zkušeností a know-how v tom, jak kávu správně prezentovat. Naše promyšlená koncepce pomáhá cíleně zvyšovat obrat pomocí prodeje kávy. Zaměřujeme se nejen na přípravu, ale také na reklamu, podpůrné akce a pomoc s vytvořením pěkného prostředí. Prozradíme vám, jak kvalitní produkty Dallmayr nejlépe prezentovat. Výsledkem budou vyšší prodeje a vkusný celek, do kterého se zákazníci snadno zamilují.